З метою реалізації положень Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій

та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» та на підставі наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15.03.2017 №53 «Про затвердження типового положення про територіальні комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах» Харківською обласною адміністрацією в 2017 році утворено комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах на комунальні послуги. Комісія проводить детальний аналіз розрахунків та перевірку документів, що надані суб’єктами господарювання для відшкодування з бюджету заборгованості з різниці в тарифах.

Розпорядженням Голови Харківської обласної державної адміністрації від 27.04.2018 №311 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 травня 2017 року №207»  було введено до персонального складу територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Т. Колпакову.

06 червня 2018 року відбулося засідання територіальної комісії з обговорення організаційних питань та узгодження регламенту роботи територіальної комісії з різниці в тарифах в 2018 році. Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області в процесі роботикомісії буде проводити аналіз розрахунків, наданих суб’єктами господарювання, на предмет виявлення випадків завищення фактичних витрат на послуги, заниження суми доходів при формуванні обсягів заборгованості з різниці в тарифах.