Заходи, що вживаються в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області з метою запобігання корупції

Дисциплінарною комісією відкриті дисциплінарні провадження з метою визначення ступеня вини, характеру і тяжкості вчиненого дисциплінарного проступку по 5 працівникам Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

В ході перевірки встановлено неподання щорічної декларації за 2017 рік 2 (двома) працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області та несвоєчасне подання щорічної декларації за 2017 рік
3 (трьома) працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Про зазначені факти неподання чи несвоєчасного подання декларацій було повідомлено Національне агентство з питань запобігання корупції у встановленому Законом порядку та терміни.

З метою перевірки інформації, яка надійшла від громадської організації, в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області розпочато службове розслідування під час здійснення дисциплінарного провадження по 3 (трьом) працівникам Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

На період проведення службового розслідування під час здійснення дисциплінарного провадження прийнято рішення про відсторонення від виконання посадових обов’язків 1 (одного) працівника строком на 1 місяць.