Перелік посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, на яких покладається виконання повноважень державного інспектора

Додаток

до наказу Держпродспоживслужби

від 26 квітня 2018 р. № 349

 


Перелік

посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби

в Харківській області, на яких покладається виконання повноважень державного інспектора

  Прізвище, ім’я та по батькові
1. Тертишник Олександр Валентинович
2. Ситніков Валерій Сергійович
3. Горовий Дмитро Володимирович
4. Мілєв Віктор Опанасович
5. Столярова Вікторія Іванівна
6. Баранов Володимир Миколайович
7. Каленіченко Руслан Миколайович
8. Притула Олена Володимирівна
9. Ткаченко Микола Миколайович
10. Тіняєв Євген Олександрович
11. Грушева Світлана Вікторівна
12. Сисенко Ольга Миколаївна
13. Пономаренко Володимир Євгенійович
14. Христоєва Ірина Миколаївна
15. Лиска Світлана Олександрівна
16. Терещенко Андрій Сергійович
17. Голдовська Лідія Володимирівна
18. Самелюк Андрій Володимирович
19. Полупан Володимир Миколайович
20. Уколова Олександра Сергіївна
21. Власенко Сергій Валентинович
22. Олєйнікова Віта Володимирівна
23. Долуда Олег Іванович
24. Висоцька Надія Іванівна
25. Палун Сергій Миколайович
26. Фесюнов Іван Васильович
27. Коваль Микола Анатолійович
28. Пісоцька Тамара Олександрівна
29. Єфименко Ганна Володимирівна
30. Савченко Юлія Володимирівна
31. Ареп`єв Сергій Михайлович
32. Буденний Микола Володимирович
33. Шпіньова Юлія Володимирівна
34. Хохлов Вадим Анатолійович
35. Кіріленко Вікторія Олександрівна
36. Маслій Олексій Іванович
37. Таратута Віктор Степанович
38. Гребінник Світлана Олександрівна
39. Мандич Сергій Володимирович
40. Щербак Олексій Іванович
41. Кононенко Володимир Віталійович
42. Цимбал Марина Анатоліївна
43. Бородачик Андрій Вікторович
44. Сухоставська Віта Григорівна
45. Мелешко Віталій Олександрович
46. Бережний Вячеслав Сергійович
47. Жучкова Валерія Олександрівна
48. Туренко Віталій Юрійович
49. Ондер Костянтин Вячеславович
50. Довганюк Андрій Петрович
51. Павленко Сергій Михайлович
52. Коломієць Яна Олександрівна
53. Товолжанська Надія Сергіївна
54. Щербина Олексій Григорович
55. Литвиненко Євгеній Сергійович
56. Шатохіна Світлана Іванівна
57. Дейнека Тетяна Петрівна
58. Огієнко Марина Іванівна
59. Сеняк Ірина Віталіївна
60. Ситник Олександр Іванович
61. Коряка Андрій Анатолійович
62. Кір’янов Геннадій Володимирович
63. Овчарюк Тетяна Вікторівна
64. Дорохов Олег Дмитрович
65. Ільченко Ольга Сергіївна
66. Вішинська Оксана Вікторівна
67. Кассіч Ірина Анатоліївна
68. Мітряшов Олексій Володимирович
69. Балагура Андрій Григорович
70. Журавель Зоя Анатоліївна
71. Завгородня Інна Олексіївна
72. Косенко Наталія Анатоліївна
73. Зеленський Павло Михайлович
74. Ліпенцова Людмила Павлівна
75. Прудкий Анатолій Миколайович
76. Невзорова Тетяна Володимирівна
77. Матвійчук Михайло Анатолійович
78. Бульба Дмитро Володимирович
79. Солонський Віктор Вікторович
80. Тетера Юрій Олександрович
81. Хлівний Віталій Олександрович
82. Абушин Олександр Миколайович
83. Антоненко Людмила Анатоліївна
84. Антимонов Олег Павлович
85. Єрмоленко Олександр Вікторович
86. Колесніченко Олег Іванович
87. Титова Оксана Анатоліївна
88. Кривогуз Максим Олексійович
89. Калашник Сергій Іванович
90. Фурсов Владислав Анатолійович
91. Гусар Микола Вікторович
92. Єфименко Валентина Анатоліївна
93. Алтухова Валентина Миколаївна
Працівники, які наносять позначку придатності
1. Котелевець Вікторія Іванівна
2. Закалюжна Алла Іванівна
3. Дирдіна  Людмила Володимирівна
4. Шевченко Надія Григорівна
5. Лобанова Людмила Миколаївна
6. Винаходов Михайло Петрович
7. Голуб Юрій Іванович
8. Дзябура Наталія Володимирівна
9. Полтавець Любов Олексіївна
10. Костюк Катерина Ігорівна
11. Левчук Любов Вікторівна
12. Ярмош Тетяна Михайлівна
13. Шамрай Людмила Анатоліївна
14. Герасимова Ольга Іванівна
15. Каплун Ольга Павлівна
16. Кам’янська Світлана Григорівна
17. Краснобаєв Сергій Борисович
18. Бабич Марина Сергіївна
19. Разінькова Раїса Анатоліївна
20. Гринько Віталій Миколайович
21. Водолажзький Петро Андрійович
22. Краснокутська Вікторія Вікторівна
23. Сухоставський Вадим Олександрович
24. Бородачик Олена Олександрівна
25. Слабун Ганна Олександрівна
26. Подтикалов Роман Юрійович
27. Ківа Варвара Василівна
28. Сузов Михайло Андрійович
29. Губська Ганна Олександрівна
30. Корнілова Ірина Вікторівна
31. Миронова Людмила Вікторівна
32. Токарєв Богдан Володимирович
33. Алтухова Катерина Миколаївна
34. Гончаров Станіслав Олександрович
35. Каменева Вікторія Григорівна
36. Черненко Володимир Вікторович
37. Кассіч Олексій Володимирович
38. Забара Тамара Борисівка
39. Гаєва Світлана Валеріївна
40. Однолькіна Вікторія Миколаївна
41. Єдина-Антосік Юлія Костянтинівна
42. Овчарова Світлана Михайлівна
43. Удовіченко Світлана Юріївна
44. Скрипник Григорій Васильович
45. Ковальов Максим Володимирович
46. Семенова Наталія Анатоліївна
47. Ольховська Ірина Олександрівна
48. Лісна Тетяна Миколаївна
49. Кальчук Лідія Миколаївна
50. Дубовик Єлизавета Петрівна
51. Церковна Вікторія Олегівна
52. Тур Світлана Юріївна
53. Ващенко Олександра Віталіївна
54. Юр’єва Людмила Вікторівна
55. Свіщова Ганна Вікторівна
56. Рибка Вікторія Олексіївна
57.  Дерегуз Вікторія Михайлівна
58. Усова Ольга Анатоліївна
59. Білойван Юрій Володимирович
60. Вакуленко Артем  Валерійович
61. Калмикова Людмила Степанівна
62. Коваленко Роман Володимирович
63. Соболь Ганна Володимирівна
64. Чеботарьова Людмила Михайлівна
65. Мішньова Світлана Євгеніївна
66. Дятлова Наталія Віталіївна
67. Горбатенко Максим Сергійович
68. Карпенко Микола Андрійович
69. Троценко Валерій Георгійович
70. Карпенко Андрій Миколайович
71. Капустенко Тетяна Вячеславівна
72. Гавжеєва Тетяна  Олександрівна