Участь в нараді з питань оздоровлення дітей в літній період

15.05.2018 під керівництвом голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. відбулася нарада з питань підготовки до літньої оздоровчої кампанії.

В.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Колпакова Т.М. проінформувала керівництво області та учасників наради про результати здійснення нагляду за дотриманням санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності і якості харчових продуктів  при підготовці закладів оздоровлення та відпочинку до початку роботи, хід виконання ними планів-завдань, що були надані за підсумками оздоровлення в 2017 році.

В оздоровчий період 2018 року в Харківській області планується функціонування 736 закладів оздоровлення та відпочинку для дітей, у т.ч. позаміських закладів оздоровлення – 26, закладів праці та відпочинку – 13, наметове містечко – 1, таборів з денним перебуванням – 696.

З метою належної підготовки засновникам позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Головним управлінням надано 160 пропозицій щодо покращення матеріально-технічної бази, з них виконано лише 15%. Керівникам закладів відпочинку (наметового містечка, таборів з денним перебуванням) надано 64 пропозиції, з яких виконано лише 29,7%.

На рівні адміністративних територій працюють постійно діючі комісії з питань підготовки закладів до оздоровчого сезону. Станом на 14.05.2018 місцевими комісіями перевірено 130 закладів відпочинку (18%). Перевірки тривають.

Спеціалістами Головного управління проводиться розгляд примірних двотижневих меню, переліків постачальників харчових продуктів на відповідність вимогам діючого законодавства з подальшим погодженням вказаних документів.

Відповідальність за дотримання вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів під час оздоровчої кампанії покладається на засновників та керівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Питання щодо підготовки закладів до відкриття знаходиться на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.