У Харкові проходить єдиний в Україні цикл тематичного удосконалення для лікарів, які направляються для роботи у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку

Важливим напрямком діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області є робота, направлена на підвищення рівня гігієнічних знань персоналу об’єктів.

З 07 по 22.05.2018 кафедрою поліклінічної педіатрії Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО) за підтримки Управління охорони здоров’я Харківської обласної адміністрації проводиться цикл тематичного удосконалення «Медичні аспекти забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей в умовах дитячих оздоровчих закладів» для лікарів, які направляються для роботи у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Головним спеціалістом Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Єфімовою Т.Б. взято участь у семінарі, проведеному 15 травня 2018 року у рамках цього циклу.

В ході семінару лікарям були доведені вимоги санітарного законодавства до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, організації безпечного оздоровлення та відпочинку дітей, у т.ч. харчування. Обговорені обов’язки медичних працівників у частині забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя під час оздоровчої кампанії.

Довідково: цикл тематичного удосконалення «Медичні аспекти забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей в умовах дитячих оздоровчих закладів» проводиться щорічно з 2011 року і є єдиним в Україні. У програму циклу закладено міждисциплінарний підхід. Підготовка лікарів на цих циклах силами науковців ХМАПО з залученням спеціалістів Держпродспоживслужби (до 2016 року – Держсанепідслужби) дозволяє підвищити рівень знань медичних працівників, забезпечити належний рівень медичного обслуговування в закладах оздоровлення, збереження і зміцнення здоров’я дітей.