До відома експортерів та виробників продуктів з какао та шоколаду

shoko

З 1 січня 2018 року в Україні почали діяти європейські вимоги до продуктів з какао та шоколаду. Цього вимагає Угода про асоціацію України з ЄС. На відміну від вимог національного стандарту України (ДСТУ), який є добровільним, європейські вимоги є обов’язковими для виконання. Відповідно до європейських вимог, у чорному шоколаді має бути не менше 35% какао-продуктів, у молочному – не менше 25% какао-продуктів та не менше 14% молочних продуктів. У білому шоколаді повинно бути не менше 20% какао-масла та не менше 14% молочних продуктів. У шоколадній цукерці з начинкою має бути не менше 25% шоколаду. Якщо продукт не відповідає зазначеним вимогам, він не може називатись шоколадом.

Ці зміни спрощують експорт до ЄС українського шоколаду, оскільки тепер діятимуть однакові вимоги до продукції як з ЄС, так і з України.

Шоколад – це какао-продукти і цукор (у деяких випадках родзинки чи горіхи). У ньому не дозволяється використовувати ароматизатори і підсилювачі. Тому на маркуванні повинно чітко зазначатися, скільки у складі какао, какао-олії чи какао-продуктів (якщо білий шоколад). Якщо це цукерка чи десерт, то тоді слово «шоколад» не може використовуватися. У такому випадку треба чітко вказувати, скільки у складі продукту гідрожиру або яка сировина використана у відсотках.