Пишіть нам

  ВИКРИВАЧАМ КОРУПЦІЇ

Особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), – особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» працівником Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснене працівником Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретного працівника/працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Працівник Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області або член його сім’ї не може бути звільнений чи примушений до звільнення, притягнутий до дисциплінарної відповідальності чи підданий з боку керівника або роботодавця іншим негативним заходам впливу (переведення, атестація, зміна умов праці, відмова в призначенні на вищу посаду, скорочення заробітної плати тощо) або загрозі таких заходів впливу у зв’язку з повідомленням ним про порушення вимог цього Закону іншим працівником/працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Інформація про викривача може бути розголошена лише за його згодою, крім випадків, встановлених законом.

Повідомлення про порушення вимог Закону може бути як письмовим, так і усним.

 

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області

забезпечено такі канали для надання повідомлень:

 1. передається викривачем особисто до відділу організаційного забезпечення управління організаційно-господарського забезпечення Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області за адресою: пр. Науки, 40,
  м. Харків, 61166
  . У відповідних інформаційних матеріалах/повідомленнях слід робити позначку такого змісту: «Про корупцію»
 2. засобами поштового зв’язку на адресу: пр. Науки, 40, м. Харків, 61166. У відповідних інформаційних матеріалах/повідомленнях слід робити позначку такого змісту: «Про корупцію»
 3. скриньку для кореспонденції «Повідом про корупцію», яка розміщена при вході до приміщення Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області за адресою: пр. Науки, 40, м. Харків
 4. засобами електронного зв’язку, адреса спеціальної електронної поштової скриньки – anticor@kh-consumer.gov.ua
 5. офіційний веб-сайт Головного управління через віконце «Повідом про корупцію»
 6. спеціальна телефонна лінія – (057) 725 19 10

спеціальна телефонна лінія працює у робочі дні з понеділка по четвер з 8:30 до 17:15 та у п’ятницю з 8:30 до 16:00 (з перервою з 12:30 до 13:00)

 1. особистий прийом завідувача сектору з питань запобігання корупції Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області
№ п/п П.І.Б.

посада

Особистий

прийом

Дата проведення Час проведення Місце проведення
1 2 4 5 6 7
1 Гаврилко

Вікторія

Анатоліївна

 

громадян

та

юридичних осіб

щовівторка

 

щочетверга

10:00 – 12:00

 

10:00 – 12:00

пр. Науки, 40

6 поверх,

16 кабінет

2

працівників

Головного управління Держпродспоживслужби

в Харківській області

щоденно 14:00 – 15:00 пр. Науки, 40

6 поверх,

16 кабінет