Відпрацьовані питання удосконалення надання адміністративних послуг

Фото_2_09.02.18

9 лютого відбулася робоча зустріч із представниками ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області. Під час зустрічі було обговорено питання оптимізації процесів надання адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Головне управління Держпродспоживслужби у Харківській області.

Зокрема, згідно змін, що у 2017 році внесені до Розпорядження КМУ від 16 травня 2015 р. №523 Головне управління Держпродспоживслужби у Харківській області є суб’єктом надання адміністративних послуг з видачі

— дозволу на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов’язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин на підставі Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”

— видачі експлуатаційних дозволів для потужностей (об’єктів):
1) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження;
2) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів на підставі Закону України “Про ветеринарну медицини”

— видачі експлуатаційного дозволу на підставі Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”

В рамках зустрічі обговорено питання застосування положень регламентів центрів надання адміністративних послуг в частині опрацювання вхідних пакетів документів. Зокрема, за результатами обговорення, прийнято рішення щодо відпрацювання моделі використання засобів телекомунікаційного зв’язку в частині передачі (надсилання) відсканованих документів відповідальним працівникам суб’єкта надання послуг