Здійснення санепідконтролю вантажів за жовтень 2017 р.

vantazh

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області забезпечено здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю товарів у 7 зонах митного оформлення.

Протягом  жовтня  2017 року загальна кількість вантажів, які підлягали  державному  санітарно-епідеміологічному  контролю  становила  1148 вантажів.  Для проходження шляхом електронної комунікації за принципом «Єдиного вікна» було направлено 358 справи, що складає 31,18 відсотків від загальної кількості вантажів. По 1146 справам  були прийняті позитивні рішення,  по 2 – відмовлено в завершенні здійснення санепідконтролю в зв’язку з відсутністю документів, що свідчать про безпечність вантажу.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що для проходження санітарно – епідеміологічного  контролю вантажів рекомендуємо  використовувати  систему митних послуг  «єдине вікно» з використанням електронних засобів передачі інформації, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» від 25 травня 2016 року № 364.