Здійснення санепідконтролю вантажів за вересень 2017 р.

mytnycia

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області забезпечено здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю товарів у 7 зонах митного оформлення.

Протягом  вересня   2017 року загальна кількість вантажів, які підлягали  державному  санітарно-епідеміологічному  контролю  становила  852 вантажів.  Для проходження шляхом електронної комунікації за принципом «Єдиного вікна» було направлено 264 справи, що складає 30,9 відсотків від загальної кількості вантажів. По 846 справам  були прийняті позитивні рішення,  по 6 – відмовлено в завершенні здійснення санепідконтролю в зв’язку з відсутністю документів, що свідчать про безпечність вантажу.

За результатами аналізу здійснення санітарно-епідеміологічного контролю вантажів з використанням принципу «Єдиного вікна» за 9 місяців у порівнянні з І півріччям 2017р. питома вага застосування  системи послуг «Єдине вікно» збільшилась на 3,3%.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що для проходження санітарно – епідеміологічного  контролю вантажів рекомендуємо  використовувати  систему митних послуг  «єдине вікно» з використанням електронних засобів передачі інформації, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» від 25 травня 2016 року № 364.