Здійснення санепідконтролю вантажів за серпень 2017 р.

vantazh

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області та територіальними органами Держпродспоживслужби в м. Харкові, в Куп’янському, Дергачівському  районах забезпечено здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю товарів у 7 зонах митного оформлення.

Протягом  серпня  2017 року загальна кількість вантажів, які підлягали  державному  санітарно-епідеміологічному  контролю  становила  994 вантажів.  Для проходження шляхом електронної комунікації за принципом «Єдиного вікна» було направлено 292 справи, що складає 29 відсотків від загальної кількості вантажів. По 990 справам  були прийняті позитивні рішення,  по 4 – відмовлено в завершенні здійснення санепідконтролю в зв’язку з відсутністю документів, що свідчать про безпечність вантажу.

До  уваги суб’єктам господарювання!

Для проходження санітарно – епідеміологічного  контролю вантажів рекомендуємо  використовувати  систему митних послуг  «єдине вікно» з використанням електронних засобів передачі інформації, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації принципу «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» від 25 травня 2016 року № 364.