На Харківщіні відбувся семінар щодо заходів при АЧС

sdr

09 серпня 2017 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області  проведено семінар на тему «Органація комплексних заходів направлених на ліквідацію, профілактику та недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней на території Харківської області».

Участь у семінарі взяли понад 100 осіб — представники управлінь Держпродспоживслужби в районах і містах, Харківського філіалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, районних державних лабораторій ветеринарної медицини, представники Харківського управління лісового та мисливського господарства, Харківської обласної організації УТМР та користувачі мисливських угідь. .

В ході семінару висвітлені питання біобезпеки, діагностики, епізоотології та заходів при африканській чумі свиней, обговорено вимоги нової Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, а також заходи, направлені на профілактику АЧС у дикій фауні під час сезону полювання 2017-2018.